ЗАВЖДИ В РИТМІ ЧАСУ

Фінансова компанія "ФІНРАЙТ" створена в 2016 році.


На сьогоднішній день Ми являємо собою юридичну особу, яка володіє всіма необхідними ліцензіями і дозволами, а також зареєстрована в Нацкомфінпослуг. Маючи на руках повний комплект юридичних документів з готовим, технічно оснащеним приміщенням, та ефективним інструментом і привабливою інвестицією на фінринку України. Затребуваність подібних організацій в країні незаперечна і актуальна, так здатна, у силу своєї різнобічної специфіки, конкурувати на українському фінринку. Тим самим, ми сприяємо, з одного боку, зменшенню проявів монополізму та поліпшенню культури обслуговування клієнтів, з іншого, — виникнення інноваційних моделей і нових стратегій фінансового управління у цієї сфері.

місія

Проживати життя в боргах не так легко, розуміючи це, можна змінити ситуацію. Тим не менш, зміни завжди починаються з першого кроку — в один момент, коли ви приймаєте рішення діяти, прийміть рішення і ваше життя зміниться саме в цю мить. Потім зробіть перший крок, для кожного він різний, але є одна річ, яка для нас має значення – послуги найвищого рівня для благополуччя наших клієнтів.

ВІДПОВІДНО ДО ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ

Компанія здійснює свою діяльність на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи № 13103579, серія ФК №865 від 26.01.2017 року. Видано на підставі (Розпорядження Комісії від 02.03.2017 №459). Компанія включена до Державного реєстру фінансових установ. Пошук по Державному реєстру фінансових установ за посиланням: https://kis.bank.gov.ua/

Орган, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг:

  • Національний банк України
  • Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9
  • Веб-сайт: https://bank.gov.ua/